Fizyka

Agata Długosz - Nauczyciel fizyki i wychowawcą klasy 2A

Jest dla mnie ważne, by uczniowie nie bali się tak trudnego przedmiotu jakim jest fizyka i mieli do niego pozytywny stosunek. Staram się podchodzić do każdego ucznia indywidualnie i lepiej poznawać ich mocne (do wykorzystania) i słabe (do ulepszania) strony – i nie chodzi tu tylko o proces dydaktyczny. Lubię się uczyć. Proces nauki jest mi potrzebny do szczęścia, dlatego kończę kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki (i już...