Geografia

Urszula Pruska - Nauczyciel geografii i wychowawca klasy 3 c

Urszula Pruska - Nauczyciel geografii i wychowawca 3c. W naszej szkole prowadzę również Koło Varsavianistyczne. Wraz z uczniami wędrujemy po Warszawie, przybliżamy historię Sielc, Mokotowa i Warszawy. W moich uczniach cenię ciekawość świata, otwartość na wiedzę i doświadczenie. Lubię podróże i dobrą literaturę.

Ewelina Korcz - Nauczyciel geografii (zajęcia indywidualne)

Ewelina Korcz - Nauczyciel geografii (zajęcia indywidualne) W pracy ważne dla mnie jest, aby uczniowie potrafili obserwować i rozumieć otaczający ich świat. Interesuję się zmianami zachodzącymi w atmosferze oraz wpływem zanieczyszczeń powietrza na środowisko, lubię wyjazdy na Mazury oraz w Tatry

Karolina Wajer - Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i geografii

Karolina Wajer - Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i geografii Absolwentka Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Geografia turystyki. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Administracji i zarządzania oraz Edukacji dla bezpieczeństwa; nauczyciel mianowany. W gimnazjum pracuje od 2009 roku. Związana ze Stowarzyszeniem Geografów Polskich i Przyjaciół Geografii. Nowe...