Bogdan Topa - Nauczyciel historii

Witam. Bogdan Topa. W zawodzie od 17 lat, pracowałem w gimnazjum i szkole podstawowej, ucząc historii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa, jak również wychowania do życia w rodzinie. Interesuje się sportem, literaturą, muzyką.

Renata Zarzeczna - Nauczyciel historii i etyki

Renata Zarzeczna - Nauczyciel historii i etyki Nauczyciel dyplomowany, jestem absolwentką UMCS w Lublinie na kierunkach filologia polska i historia. W mojej pracy najbardziej zależy mi na tym, by nauczyć gimnazjalistów myślenia, stąd moim ulubionym pytaniem, jest „dlaczego?”. Prywatnie lubię kolor zielony oraz ciekawą lekturę, moja ulubiona książka to „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakowa.