Języki obce

Anna Sidor - Nauczyciel języka angielskiego

Anna Sidor - Nauczyciel języka angielskiego Zainteresowania: sztuka, jazda konna, języki obce

Marianna Grodzka-Marziano - Nauczyciel języka hiszpańskiego

Marianna Grodzka-Marziano - Nauczyciel języka hiszpańskiego. W pracy swojej staram się zainteresować młodzież kulturą i sztuką krajów hiszpańskojęzycznych, tak by widzieli cel w nauce języka. Osobiście interesuję się sztuką malarstwem i tańcem. Wiele lat mieszkałam w Wenezueli, o której lubię opowiadać i przekazywać różne ciekawostki.

Irena Walo - Nauczyciel języka hiszpańskiego

Irena Walo - Nauczyciel języka hiszpańskiego W nauczaniu ważny jest dla mnie dobry kontakt z uczniem. Zainteresowania: kultura Hiszpanii i krajów Ameryki Łacińskiej, zdrowy styl życia, statystyka i analiza matematyczna

Katarzyna Maj - Nauczyciel języka angielskiego

Katarzyna Maj - Nauczyciel języka angielskiego Absolwentka Wydziału Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja nauczycielska. W Gimnazjum nr 7 uczę od 2007 roku. Swoim uczniom uświadamiam jak bardzo ważna jest nauka języka obcego i to że kluczem do sukcesu jest ich systematyczna praca (bo języka nie nauczymy się w tydzień). Wierzę, że efektywne lekcje to ciekawe lekcje, dlatego też w swojej pracy wykorzystuję multimedia, quizy,...