Gimnazjum nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi

Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
Lo5
Lo3
Radio2

Języki obce

Anna Sidor - Nauczyciel języka angielskiego

Anna Sidor - Nauczyciel języka angielskiego Zainteresowania: sztuka, jazda konna, języki obce

obrazek

Marianna Grodzka-Marziano - Nauczyciel języka hiszpańskiego

Marianna Grodzka-Marziano - Nauczyciel języka hiszpańskiego. W pracy swojej staram się zainteresować młodzież kulturą i sztuką krajów hiszpańskojęzycznych, tak by widzieli cel w nauce języka. Osobiście interesuję się sztuką malarstwem i tańcem. Wiele lat mieszkałam w Wenezueli, o której lubię opowiadać i przekazywać różne ciekawostki.

obrazek

Irena Walo - Nauczyciel języka hiszpańskiego

Irena Walo - Nauczyciel języka hiszpańskiego W nauczaniu ważny jest dla mnie dobry kontakt z uczniem. Zainteresowania: kultura Hiszpanii i krajów Ameryki Łacińskiej, zdrowy styl życia, statystyka i analiza matematyczna

obrazek

Katarzyna Maj - Nauczyciel języka angielskiego

Katarzyna Maj - Nauczyciel języka angielskiego Absolwentka Wydziału Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja nauczycielska. W Gimnazjum nr 7 uczę od 2007 roku. Swoim uczniom uświadamiam jak bardzo ważna jest nauka języka obcego i to że kluczem do sukcesu jest ich systematyczna praca (bo języka nie nauczymy się w tydzień). Wierzę, że efektywne lekcje to ciekawe lekcje, dlatego też w swojej pracy wykorzystuję multimedia, quizy,...

obrazek

Renata Sobczak - Nauczyciel języka niemieckiego i wychowawca klasy 2D

Renata Sobczak - Nauczyciel języka niemieckiego i wychowawca klasy 2D Jestem zwolennikiem nauki poprzez grę i zabawę. Staram się nie tylko rozbudzić w uczniach chęć do nauki języków obcych, ale także nauczyć ich jak się uczyć :) Prywatnie jestem fanką kryminałów H. Cobena i wielkim śpiochem :)

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor Gimnazjum nr 7