Anna Myśliwiec

Anna Myśliwiec Z wykształcenia jestem nauczycielem matematyki i pedagogiem. W roku szkolnym 2016/2017 pełnię funkcję wychowawcy 3B. Zostałam też wybrana przez młodzież naszego gimnazjum na Rzecznika Praw Ucznia. Kilka razy udało mi się udowodnić, że przy odrobinie zaangażowania ze strony młodego człowieka "Królową Nauk" można zrozumieć, a nawet polubić. Chętnie przebywam na łonie natury, spaceruję oraz jeżdżę na rowerze

Julita Nowińska

Julita Nowińska - Nauczyciel matematyki i wychowawca klasy 2B W gimnazjum uczę matematyki ale także bardzo lubię chemię. Prywatnie jestem miłośniczką wszelakich sportów wodnych od pływania żabką zaczynając a na pływaniu jachtami po morzu kończąc. W nauczaniu najważniejsze dla mnie jest wypracowanie płaszczyzny porozumienia i wzajemnego szacunku oraz takie przekazywanie wiedzy by każdy uczeń poczuł , że dla nauczyciela jest kimś ważnym.