Gimnazjum nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi

Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
Lo5
Lo3
Radio2

Nauczyciele wspomagający

obrazek

Magdalena Chudzik - Nauczyciel wspomagający w klasie 2B

Magdalena Chudzik - Nauczyciel wspomagający w klasie 2B Ukończyłam studia z zakresu oligofrenopedagogiki i psychologii. W nauczaniu i wychowaniu ważne jest dla mnie rozbudzanie w uczniach ciekawości do poznawania nowych rzeczy i wspólne odkrywanie z nimi ich mocnych stron. Lubię podróże i długie spacery.

obrazek

Krystyna Kiendyś - Nauczyciel wspomagający klasy 2 D

Krystyna Kiendyś - Nauczyciel wspomagający klasy 2D W mojej pracy ważne jest dla mnie, aby każdy uczeń był traktowany indywidualnie, z szacunkiem do jego osoby i potrzeb. Zależy mi, aby pomoc jaką uczeń otrzymuje była dla niego najskuteczniejsza i przyniosła jak najlepsze rezultaty. W wolnych chwilach, czytam powieści kryminalne oraz bardzo lubię oglądać seriale i filmy zarówno polityczne, jak i detektywistyczne.

obrazek

Grażyna Łozińska-Lendzion - Nauczyciel wspomagający

Grażyna Łozińska-Lendzion - Nauczyciel wspomagający W Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi pracuję od 2007 r. Ukończyłam pedagogikę specjalną w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej oraz podyplomowe studium logopedii. W pracy z młodzieżą ważny jest dla mnie każdy uczeń. Chcę aby czas spędzony w gimnazjum był przez nich mile wspominany. W wolnym czasie uprawiam jogging oraz jogę.

obrazek

Agnieszka Płotczyk - Nauczyciel wspomagający klasy 3A

Agnieszka Płotczyk - Nauczyciel wspomagający klasy 3A Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym - surdopedagogiem i terapeutą zajęciowym. Prowadzę również rewalidację surdopedagogiczną tj, zajęcia specjalistyczne dla uczniów z wadą słuchu. W mojej pracy nauczyciela specjalnego najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Poznanie jego mocnych i słabych stron, dobranie takich metod i form pracy, które...

obrazek

Małgorzata Świda - Nauczyciel wspomagający klasy Ic

Małgorzata Świda - Nauczyciel wspomagający klasy IC Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku: pedagogika specjalna i terapia pedagogiczna. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii. Wspieram uczniów w pokonywaniu trudności również na zajęciach dydaktyczno - wyrównawczych, prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Moja praca stawia przede mną wyzwania,...

"Uczenie się jest najwspanialszą i dającą najwięcej radości grą na świecie. Wszystkie dzieci rodzą się z takim przekonaniem i pielęgnują je, dopóki nie przekonamy ich, że nauka jest ciężką i nieprzyjemną pracą. Niektóre dzieci nigdy nie dają się o tym przekonać i przechodzą przez życie, wierząc, że nauka jest przyjemnością i jedyną grą, w którą warto grać się bawić."      (GLENN DOMAN)

Dbam o to, aby w naszej szkole jak najwięcej uczniów myślało podobnie oraz czerpało radość z uczenia się, z brania odpowiedzialności za zdobywanie wiedzy, rozwijając również przy tym i kształtując swoją osobowość. 

Małgorzata Kułaczkowska - dyrektor Gimnazjum nr 7