Zajęcia art., tech.

Katarzyna Malewska -Nauczyciel przedmiotów artystycznych i doradca zawodowy.

Katarzyna Malewska -Nauczyciel przedmiotów artystycznych i doradca zawodowy. W roku szkolnym 2015/2016 nauczyciel wspierający w klasie IE. W pracy ważny jest dla mnie uśmiech na twarzy ucznia kiedy pokonuje  kolejne niełatwe czasem zadanie i każdy mały krok zrobiony na niełatwej drodze ku mimo wielu trudność... ciekawej przyszłości... A ja...nie umiem nic nie robić więc w wolnych chwilach  pracuje w ogrodzie, robię biżuterię...

Agata Moniuszko-Łapińska

Agata Moniuszko-Łapińska Nauczyciel informatyki i zajęć technicznych klasach 2; Nauczyciel wspierający w klasie 3D; Zainteresowania: podróże