Młode pokolenie w natarciu!

Zobacz, jakie modele toreb na ramię są teraz modne?

Zobacz zdjęciach naszych klientów karate-dla-dzieci-ursynow

Bucket bag

Torebki na ramię w formie woreczka z charakterystycznym zaokrąglonym kształtem i sznurkowym zamykaniem.

Jak to nosić?

Cluth bag

Torebki na ramię w formie kopertówki - płaskie torby o prostokątnym kształcie, które są często noszone na bardziej formalne okazje.

Sprawdzone stylizacje

Messenger bg

Torebki na ramię w formie messenger bag - torby o prostokątnym kształcie z długim paskiem, które są noszone na przekosie ciała.

Nowe trendy

Zobacz dostępne modele, kolory i warianty takich toreb!

Torba na ramię nie musi być nudna, wybierz ulubiony kolor, ilość kieszeni, zapinana na zamek czy zatrzask?

Warto zainwestować już na samym stracie w lepszej jakości produkt - będziesz mieć pewność, że torba posłuży Ci przez naprawdę długi czas.

Zobacz galerię naszych produktów i wybierz coś dla siebie

Czy noszenie torby na jednym ramieniu jest zdrowe?

Jak dobrać długość paska torby do wzrostu?

sporty-walki-mokotow

Plecaki szkolne, torby młodzieżowe, torebki damskie

Młodzieżowe torby na ramię są dostępne w szerokiej gamie kolorów, od klasycznych, stonowanych odcieni po jaskrawe, intensywne kolory. Wybór zależy od preferencji osobistych, stylu i okazji, na którą torba ma być używana. Popularne kolory to czarny, szary, beżowy, niebieski, różowy, czerwony, żółty i wiele innych.

Noszenie torby na jednym ramieniu może być wygodne dla wielu osób, ale zależy to również od konkretnego modelu i sposobu noszenia. Niektóre torby na ramię są lekkie i dobrze wyprofilowane, aby zapewnić wygodę i równomierne rozłożenie ciężaru. Jednak dla niektórych osób może być bardziej wygodne noszenie torby na przekosie ciała, korzystając z długiego paska, aby rozłożyć ciężar na oba ramiona.

Młodzieżowe torby na ramię są wystarczająco pojemne, aby pomieścić podstawowe rzeczy, takie jak telefon komórkowy, portfel, klucze, kosmetyki, długopisy, notes czy mały długopis. Dodatkowo, w zależności od rozmiaru torby, można również umieścić w niej butelkę z wodą, mały parasol, chusteczki, powerbank, czy nawet lekki sweter lub kurtkę w przypadku zmiany pogody.

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jak skrócić pasek od torby?

Koniecznie obejrzyj ten materiał wideo

Nasz kanał na YT